Generálny investor Bratislavy
 
 


Vyhľadávanie

? |...
 
 
 

Byty

 
 
ZmenenéNázov a anotáciaZodpovedá
14.2.2014Rekonštrukcia objektu na Radlinského ulici 53 v MČ Bratislava – Staré Mesto
radlinského
Mestská príspevková organizácia GIB ( Generálny investor Bratislavy ) zabezpečovala pre Hlavné mesto SR Bratislavu rekonštrukciu objektu bývalej materskej škôlky na Radlinského 53 v MČ Bratislava – Staré Mesto.
Ing. Jozef Tóth
14.2.2014Vybudovanie verejných WC v Devíne na Muránskej ulici
Devín - WC
Mestská príspevková organizácia GIB ( Generálny investor Bratislavy ) zabezpečovala na základe Memoranda o spolupráci a podieľaní sa na financovaní pre Hlavné mesto SR Bratislavu a pre správcu objektu MČ Bratislava - Devín odstránenie havarijného stavu a výstavbu verejných WC na Muránskej ulici v MČ Bratislava - Devín.
Ing. Jozef Tóth
13.2.2014Nové nájomné byty v Petržalke
29.01.2014
Mestská príspevková organizácia GIB (Generálny investor Bratislavy) zabezpečoval pre Hlavné mesto SR Bratislava výstavbu bytového domu na Čapajevovej ulici v Petržalke.
Ing. Štefan Strapko
28.10.2010Nový nájomný bytový dom privíta do konca roka prvých obyvateľov
28.10.2010
Nový nájomný bytový dom pribudne koncom tohto roka v Bratislave. S jeho výstavbou sa začalo v júli minulého roku na ulici Pri Kríži v bratislavskej Dúbravke. Bytový dom je realizovaný ako združený objekt s mestskou časťou Dúbravka. Na výstavbu nájomných bytov v zmysle zmluvy o poskytnutí dotácie na obstaranie nájomných bytov poskytlo dotáciu Ministerstvo výstavby a regionálneho rozvoja SR.
Ing. Štefan Strapko
5.4.2007Nové nájomné byty v Bratislave
Nové nájomné byty
Primátor Bratislavy Andrej Ďurkovský dnes (5. apríla 2007) slávnostne prestrihol pásku na novom bytovom dome na ulici H. Meličkovej, kde pribudlo 90 nových nájomných bytov. Stavba bola realizovaná na pozemku vo vlastníctve hlavného mesta SR Bratislavy kde sa pôvodne nachádzalo neukončené zdravotné stredisko. Celá stavba si vyžiadala náklady vo výške 164,6 mil. Sk. Hlavné mesto na stavbu čerpalo aj štátnu dotáciu vo výške 27,8 mil. Sk.
Ing. Štefan Strapko
21.9.2006Nové komunálne byty na Dlhých Dieloch
1.06.2007
Na ulici Hany Meličkovej na sídlisku Dlhé Diely v Karlovej Vsi v tomto roku pribudne do majetku hlavného mesta 90 nových komunálnych bytov, ktorých realizáciu zabezpečuje mestská investorská organizácia GIB. Výstavba komunálnych bytov je jedna z priorít rozvoja Bratislavy, ktoré poslanci mestského zastupiteľstva prijali na roky 2004 - 2006.
Ing. Štefan Strapko
27.4.2005Hlavné mesto oficiálne prevzalo 95 obecných bytov na Dlhých dieloch
Obecné byty
Generálny investor Bratislavy dnes (27. apríla 2005) odovzdal hlavnému mestu SR Bratislave 95 bytov v novopostavenom obytnom dome na Janotovej-Tománkovej ulici na Dlhých dieloch v mestskej časti Karlova Ves. GIB postavil byty za 123 000 tis. Sk.-, z toho štátna dotácia predstavuje 33 537 tis. Sk.-. Bytový dom postavila spoločnosť OTYK-invest spol s.r.o., ktorá sa stala víťazom verejnej súťaže. Realizácia stavby sa začala v apríli 2004.
Ing. Štefan Strapko

Zobraziť výber stĺpcov tabuľky »


Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > Realizovali sme: > Byty

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Cesta: Titulka


Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


webdesign & redakčný systém

Prihlásiť sa