Generálny investor Bratislavy
 
 


Vyhľadávanie

? |...
 
 
 

Slávnostné spustenie Závojovej (Veľkej) fontány v parku Andreja Hlinku v Ružinove

Závojová1
V rámci podujatia Ružinovská promenáda bola v sobotu 06. 09. 2014 slávnostne uvedená do prevádzky zrekonštruovaná Závojová (Veľká) fontána v parku Andreja Hlinku.
 

 
 

Fontána bola od roku 1979 prevádzkovaná v pôvodnom stave, bez vykonania väčšej opravy technologickej ako aj stavebnej časti. Na základe Zmluvy o spolupráci medzi J&T REAL ESTASTE a. s., Mestskou časťou Bratislava – Ružinov, Generálnym investorom Bratislavy a Ballymore Properties s. r. o. mestská časť Bratislava – Ružinov, v rámci komplexnej rekonštrukcie parku Andreja Hlinku, zabezpečila aj rekonštrukciu fontány.

Revitalizácia fontány spočívala v celkovej výmene jej technológie, opravách jej povrchu a poškodených častí. Súčasťou prác bolo taktiež zvýšenie dna fontány, aby bola bezpečnejšia pre deti, ktoré sa hrávajú v jej blízkosti. Zaujímavým prvkom, ktorý dodal fontáne atraktívnu atmosféru, je nové osvetlenie.

 
Kontakt: Ing. Jozef Tóth
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 12.9.2014 / 12.9.2014

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Cesta: Titulka


Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


webdesign & redakčný systém

Prihlásiť sa