Generálny investor Bratislavy
 
 


Vyhľadávanie

? |...
 
 
 

Fontána VAZKATANA na Vazovovej ulici

Vazkatana
Sme radi , že sme mohli odovzdať naše skúsenosti pri obnove fontány na nádvorí Gymnázia Jána Papánka na Vazovovej ulici č.6.
 

 
 

Už takmer zabudnutá fontána v priestoroch zadného átria Gymnázia Jána Papánka na Vazovovej ulici po dlhých 40 – tich rokoch opäť ožila.

Nenápadný betónový lievik zväčša slúžiaci na zber dažďovej vody s nefunkčnou prípojkou vody a elektrickej energie prešiel rekonštrukciou tak, ako aj celé technologické zariadenie fontány.  Vďaka sponzorom aj okolie fontány bolo obohatené novými lavičkami.

Z  iniciatívy Mgr. Miroslavy Kubínovej a PaedDr. Gabriely Barčiakovej, technickej pomoci PAMINGu , ale hlavne pričinením  sponzorov fontána bez mena ožila.

Sponzori:  RHAPIS s.r.o.

                    ZERO s.r.o.

                    Mgr.Art. Andrej Baník

                    Mgr.Art. Ladislav Chamuti

                    Pavol Martinkovič

 

Dňa 10.5.2012 riaditeľka Gymnázia Mgr. Gabriela Dorňáková slávnostne pokrstila fontánu a zároveň ju uviedla do prevádzky.

Teší nás, že sa nám podarilo naplniť  našu ideológiu a princíp pomníkovej a pamätníkovej tvorby a vyčarovať úsmev na tvári nielen učiteľom, ale aj žiakom gymnázia.

 
Kontakt: Ing. Jozef Tóth
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 24.2.2014 / 24.2.2014

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Cesta: Titulka


Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


webdesign & redakčný systém

Prihlásiť sa