Generálny investor Bratislavy
 
 


Vyhľadávanie

? |...
 
 
 

Začali sa práce na spevňovaní svahu nad Devínskou cestou

20.11.2009
Hlavné mesto začalo včera (18.11.2009) prostredníctvom Generálneho investora Bratislavy opravovať svah nad Devínskou cestou. V rámci spevnenia svahu bude vybudovaná konštrukcia (gabiónová stena), ktorá bude mať dĺžku 10 m a výšku 13 m. Konštrukcia bude pozostávať z betónovej dosky a zo 69 ks drôtených gabiónov (košov), ktoré budú naplnené kameňmi. Náklady na stavbu budú predstavovať sumu 138 000 Eur (s DPH), stavebné práce robí spoločnosť ASSYX s.r.o. Ukončenie prác na spevňovaní svahu sú plánované na 22. decembra 2009.
 

 
 

Počas opráv je Devínska cesta v úseku za odbočením na Dlhé Diely (v smere na Devín, pravý jazdný pruh v dĺžke cca 95 m) čiastočne uzatvorená, doprava je presmerovaná do ľavého jazdného pruhu. Doprava je riadená prenosnou svetelnou signalizáciou.

 

V súvislosti s týmito obmedzeniami žiada magistrát vodičov, aby rešpektovali a dôsledne dodržiavali prenosné dopravné značenie a svojou nedisciplinovanosťou nespôsobovali dopravné zápchy a kolízie.

 
Kontakt: Ing. Štefan Strapko
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 20.11.2009 / 19.11.2009

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > Realizujeme
 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Cesta: Titulka


Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


webdesign & redakčný systém

Prihlásiť sa