Generálny investor Bratislavy
 
 


Vyhľadávanie

? |...
 
 
 

Opravená Prístavná ulica bude otvorená v piatok predpoludním

Snímek Kamil 092
V piatok 26. októbra 2007 po 10. hodine bude presmerovaná doprava na štvorpruhovú Prístavnú ulicu. Opravená komunikácia bude zároveň uvedená do prevádzky vrátane cestnej svetelnej signalizácie na Plynárenskej ulici. Stavbu zabezpečovala mestská organizácia Generálny investor Bratislavy, pričom náklady na úpravu starej časti Prístavnej ulice predstavujú 11,15 miliónov korún
 

 
 

Celková dĺžka úpravy Prístavnej ulice bola 800 m a šírka 8 m. Po celej dĺžke sa zrealizovala nová  povrchová úprava komunikácie v hrúbke 120 mm a nové odvodnenie komunikácie. Na trase komunikácie je osadené nové dopravné značenie, bezbariérové priechody  pre peších a zastávka MHD. Súčasťou úpravy povrchov bola aj križovatka komunikácií Plynárenská - Prístavná ul. Oprava pôvodnej Prístavnej ulice sa začala 20. septembra 2007.

Zrealizovanou úpravou pôvodnej cesty a novou dvojpruhovou komunikáciou, ktorá bola uvedená do prevádzky v septembri, vznikla na území medzi Prístavným mostom a mostom Apollo  štvorpruhová komunikácia, ktorá by mala odľahčiť dopravné zaťaženie na Mlynských nivách. Presmerovanie dopravy na štvorpruhovú komunikáciu Prístavnej ulice a jej uvedenie do prevádzky vrátane cestnej svetelnej signalizácie na Plynárenskej, ktoré je naplánované na 26.10.2007 po 10.00 hod., sa uskutoční za účasti ODI PZ.

Na realizácii stavby sa podieľala projektová kancelária CEMOS, s.r.o.,  zhotoviteľom diela na základe súťaže bola spoločnosť Doprastav, a.s.,  závod Bratislava Petržalka.

 
Kontakt: Ing. Štefan Strapko
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 24.10.2007 / 24.10.2007

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Cesta: Titulka


Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


webdesign & redakčný systém

Prihlásiť sa